Gezuar 2010-en

01/01/2010 at 01:27 3 comments

Miq, lexues dhe vizitore,

Ju uroj te gjitheve nje vit sa me te mbare. Suksese dhe sa me shume arritje profesionale per te gjithe ata qe do te perpiqen fort ne punen e tyre.

Urime dhe kurajo edhe per ata qe do ta marrin disi me pertese punen edhe ne vitin 2010.

Gezuar  e u lexofshim per mire ne vitin e kendshem, 2010.

Advertisements

Entry filed under: Uncategorized.

Reshje politiko-mediatike Arsimi fitimprurës, jo vetëm financiarisht

3 Comments Add your own

 • 1. mosey  |  02/01/2010 at 12:36

  Urime per 2010!!!!

 • 2. edrus  |  02/01/2010 at 13:03

  Urimet më të mira për një 2010 plot shëndet, lumturi e harmoni në familje e suksese të përditshme në çdo aktivitet tuajin!

 • 3. errorful  |  05/01/2010 at 02:38

  Aq me pertese sa se ke idene.
  Po ti rrofsh, gezuar dhe Vit i mbare qofte edhe per ty 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Shkrime të mëparshme

Më të lexuarat

 • None
January 2010
M T W T F S S
« Dec   Feb »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

%d bloggers like this: