Archive for 28/03/2012

Plagjiatura – non grata

Në princip mekanizmi kunder plagjiatures qëndron, dhe përderisa cilësia në arsimin shqiptar është mbytur nga sasia, çdo lloj dispozite që i shërben ringjalljes së shpresës për pak më shumë cilësi, duhet mirëpritur.

Advertisements

Continue Reading 28/03/2012 at 09:48 Leave a comment


Shkrime të mëparshme

Më të lexuarat

  • None
March 2012
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031