Archive for February, 2017

Audienca: pasive dikur, apatike sot

Mirë dikur, që media bënte c’të donte me informacionin dhe me audiencën, sepse ishte mbretëreshë e shtypit dhe transmetimeve, po sot, që mënyrat për të sfiduar e ndikuar median janë pa fund e në dorën e cdo përdoruesi të smart-phonëve, përse është sërish audienca pasive për çështjet me rëndësi?

Advertisements

Continue Reading 21/02/2017 at 11:51 Leave a comment


Shkrime të mëparshme

Më të lexuarat

  • None
February 2017
M T W T F S S
« Oct   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728