Archive for March, 2017

Çadra, plehra dhe apati

Në 2010 të PS-së, në 2017 të PD-së, në 2021, çadrat para kryeministrisë do jenë sërish të PS-së. Prapë do flasin grevistët me pasion për zgjedhje të lira e të ndershme. Asnjë politikan nuk do jetë futur në burg. Gjyqtarët e prokurorët do jenë po këta, e do vijojnë të veshin vetëm rroba firmato, fëmijët do i kenë me studime në Zvicër, e drekën do e hanë vetëm aty ky një shishe verë bën sa rroga mesatare e një shqiptari….

Advertisements

Continue Reading 04/03/2017 at 19:11 Leave a comment


Shkrime të mëparshme

Më të lexuarat

  • None
March 2017
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031