Archive for June, 2017

Sheshi ndryshe

U ula te shkallët e Operas, përballë sheshit. Hapa Youtube me 4G-në, dhe kërkova “Sheshi Skënderbej 2017”. Shihja videon e Bashkisë dhe Telebashkisë në Youtube, shihja edhe pamjen që kisha përballë. Shih Youtubin, shih sheshin para syve. Mbase ka një Tiranë tjetër. Mbase ka një shesh tjetër që quhet “Skënderbej” në atë Tiranën që nuk e di ku bie. …

Advertisements

Continue Reading 12/06/2017 at 10:13 1 comment


Shkrime të mëparshme

Më të lexuarat

  • None
June 2017
M T W T F S S
« Apr   Aug »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930